Skip to main content

Generálka baletu "Labutie jazero"

Dovoľte nám podeliť sa s vami o jedinečný zážitok, ktorý sme mali príležitosť zažiť dňa 2. novembra 2023. Na tento deň sme sa vybrali do Slovenského národného divadla v Bratislave, kde sme boli svedkami verejnej generálky baletu "Labutie jazero."

Toto nádherné dielo patrí medzi najznámejšie a najuznávanejšie baletné inscenácie na celom svete. Naši študenti mali tu česť sledovať profesionálne výkony umelcov národného divadla, a to v rámci verejnej generálky. Boli to pre nich chvíle nesmiernej inšpirácie a krásy, ktoré si budú dlho pamätať.

Chceme sa úprimne poďakovať vedeniu baletu Slovenského národného divadla za túto jedinečnú príležitosť, ktorú nám poskytli. Bolo to pre nás čestné a motivujúce poznať takto blízko svet profesionálneho baletu.

Tento zážitok nás ešte viac utvrdil v tom, že umenie má silu spojiť ľudí a inšpirovať ich. A práve týmto duchom sa snažíme obohacovať vzdelávacie prostredie našej školy.

Dúfame, že budete mať príležitosť zažiť podobné kúzlo umenia, či už v divadle alebo inde, a tešíme sa, že môžeme zdieľať takéto zážitky s vami na našej škole.

Ďakujeme za vašu podporu a veríme, že sa môžeme naďalej podeliť o takéto inšpiratívne chvíle v budúcnosti.

Publikované
09. november 2023
Zobrazení
125
Zdieľať
top