Skip to main content

Deň otvorených dverí DOD 2023/24

Milí žiaci 8. a 9. ročníka a vážení rodičia.

S radosťou vás pozývame na Deň otvorených dverí 2023/24 /DOD 2023/24/ Súkromného konzervatória Nitra, ktoré sa uskutočnia 30. novembra 2023 a 30. januára 2024 o 9:00 v našom hlavnom sídle na adrese Krčméryho 2 v Nitre. Táto udalosť je skvelou príležitosťou pre všetkých mladých nadšencov hudby a spevu, tanca a herectva, ktorí uvažujú o štúdiu na konzervatóriu.

Naše konzervatórium je známe svojimi vysoko kvalifikovanými pedagógmi a bohatými umeleckými tradíciami. Počas DOD 2023/24 sa naši učitelia predstavia a budú mať možnosť stretnúť sa s vami a vašimi rodičmi. Budete mať príležitosť získať ucelený pohľad na študijné programy, výučbu a umelecký rozvoj na našej škole.

Program DOD 2023/24:

Ukážky hudobného, vokálneho. tanečného a hereckého umenia našich študentov
Prezentácie našich pedagógov a rozhovory o študijných programoch
Prehliadku našej školy a možnosť položiť otázky
Individuálne konzultácie a zodpovedanie vašich otázok
Tešíme sa na stretnutie s vami a na to, že vám predstavíme všetky možnosti, ktoré naše konzervatórium ponúka pre vaše umelecké vzdelávanie.

Tešíme sa na vás a na spoločné stretnutie na Súkromnom konzervatóriu Nitra.

 

KLIK-⏭ Pozvánka na DOD 2024 na Súkromnom konzervatóriu Nitra

 

Pozrite si fotografie z nášho Dňa otvorených dverí 2023

Publikované
25. január 2024
Zobrazení
1065
Zdieľať
top