Skip to main content

Vitajte na stránkach
Súkromného konzervatória v Nitre

Najbližšie podujatia


19
apr
DEBUT FEST Praha – 18.-21.4. 2023 – divadelný festival / účasť s muzikálovým predstavením

19
apr
PRIESTOR PRE TALENT 2024 – 19.-21.4. / Súkromné konzervatórium Prešov

20
apr
Šaffova ostroha 2024- celoštátna postupová súťaž a prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom

20. rokov našej školy

Každé jubileum je príležitosťou na spomienky, oslavu i hodnotenie. Súkromné konzervatórium oslavuje 20. výročie od svojho vzniku.

Renomovaný pedagogický tím

V našich radoch spolupracujú skúsení pedagógovia a mentori, ktorí našich žiakov nielen učia, ale aj inšpirujú a vedú v ich procese umeleckého rozvoja.

Dôraz na kvalitu vzdelávania

Ponúkame špičkový akademický program, ktorý kombinuje tradičné hodnoty s inovatívnymi metódami výučby. Naše študijné plány sú navrhnuté tak, aby rozvíjali hudobné a umelecké schopnosti študentov na najvyššej úrovni.

Moderné zariadenia a vybavenie

Naše konzervatórium disponuje kvalitnými nástrojmi a technológiou, ktorá podporuje tvorivý proces a umožňuje študentom aktívne posúvať hranice svojich umeleckých možností.

Viac ako len hudba

Okrem hudby sa venujeme aj širokému spektru umeleckých disciplín, vrátane tanca, divadla, výtvarného umenia a literatúry. Umožňujeme tak študentom objaviť a rozvíjať ich celkový umelecký potenciál.

Študijné odbory

Na našom konzervatóriu vzdelávame študentov v týchto umeleckých odboroch...

Objavte svet hudby a umeleckej tvorby!

Zistite viac o našom Súkromnom konzervatóriu a vstúpte do nášho fascinujúceho sveta. Kontaktujte nás a zoznámte sa so všetkými možnosťami, ktoré vám ponúkame!

top