Vytlačiť

Kto je kto? - časť tretia

on .

Do tretice všetko dobré! Tretí článok patrí učiteľom tanca, ktorí na našej škole učia. Väčšinou ich v zborovni nenájdete. Sú totiž "zalezení" v tanečných sálach, kde odovzdávajú svoje skúsensti žiakom, možno svojim budúcim kolegom

 

Mgr.art. KeiMimakiová - učí u nás na škole moderný tanec. Taktiež nás učí umeleckú prax moderného tanca a charakterový tanec. Slečna Mimakiová nie je veľmi vysoká, ale nie je ani nízka. Má tmavé polodlhé vlasy. Väčšinou v cope. Študentov vie poriadne unaviť vďaka ťažkým tréningom. No chce z nás predsa niečo mať! Nájdete ju vo všetkých tanečných sálach.

Mgr. Helena Madariová - áno je to naša pani riaditeľka. Podotýkam, že je veľmi dobrá pani riaditeľka. Na škole učí didaktiku tanca, pedagogický seminár, vyučovaciu prax a rozbor umeleckých diel. Nájdete ju ako inak v riaditeľni. Na to, že riadi celú školu, stíha toho dosť, čo poviete ?

Alena Macháčová - pani profesorka nás učí klasický tanec, umeleckú prax klasického tanca a tanec s partnerom. Je bývalá sólistka baletu SND. Je pomerne nízka a má dlhé čierne vlasy uhladené v cope. Sem tam sa jej objaví nejaký šedivý vlas, znak múdrosti Čo vás na nej upúta najviac sú jej krásne modré oči a láskavá tvár. Má veľmi veľa skúseností a nespočetne veľa zážitkov z obdobia svojej kariéry. Ak vás bude raz učiť, určite vám niečo porozpráva. Nájdete ju vo Veľkej baletnej sále - VBS.

Mgr.art. Ivana Skybová - učí u nás klasický tanec, teóriu a metodiku tanca aj javiskový pohyb. Naša pani profesorka je véééľmi "nizučká". Má hnedé polodlhé vlasy a po chodbe chodí vzpriamená ako pravítko. Veď je to bývalá baletka! Charakteristické je na nej to, že je veľmi vtipná, no aj tak majú všetci tanečníci pred ňou rešpekt, pretože je veľmi neľútostná na odpovede a písomky z TMT (teória a metodika tanca). Ale aj tak ju máme všetci radi. Nájdete ju v Štúdiu 4D.

Mgr. Tatiana Mazuchová - pani profesorka nás učí ľudový tanec, ale aj umeleckú prax ľudového tanca a metodiku tanca. Je to veľmi milá a pôvabná žena. Väčšinou veľmi usmievavá. Dlhé roky tancovala v SĽUK-u. Pamätá si každý jeden tanec, ktorý v súbore tancovala. A pravdaže nás tie tance aj naučí. Momentálne ju na škole nenájdete, pretože ju čakajú mamičkovské povinnosti.

Bc. Michaela Nezvalová - učí klasický tanec a moderný tanec. Je veľmi nízkej postavy. Je veľmi milá. Môžete ju stretnúť v Pavilóne alebo vo VBS.

Bc. Veronika Dragonidesová - je bývala žiačka našej školy. Učí nás moderný tanec a javiskový pohyb. Je vysoká a nakrátko ostrihaná. Jej účes je také jej poznávacie znamenie. Je veľmi vtipná. Uvidíte ju v každej tanečnej sále, alebo za veľkým hracím stolom, kde hrá spoločenské hry :)

Mgr.art. Zuzana Krausová - slečna Krausová u nás učí dejiny tanca a baletu a moderný tanec. Je to vysoká blondína s pekným úsmevom. Vyzerá veľmi prísne, no v skutočnosti je to veľmi milá a zábavná baba. Nájdete ju v triede č.6 a v tanečných sálach.


PhDr. Dana Brázdilová, PhD.- pani profesorka učí 3. ročník fyziológiu a hygienu pohybového aparátu. Táto pani profesorka vám odpovie na všetky otázky týkajúce sa ľudského tela. Je veľmi inteligentná a múdra žena. Je veľmi vtipná, teda hlavne jej smiech, ktorý je veľmi nákazlivý. Nájdete ju každú stredu v učebni informatiky (a že vraj informatika nemá nič s spoločné s biológiou )

Bc. Matúš Ivan - začal na našej škole učiť len nedávno. Zastupuje pani Mazuchovú takže nás učí ľudovky. Je veľmi vysoký a hlavne má hlas, ktorý prekričí každého. Už u nás učil a určite sa mu tu páčilo, keďže sa nechal presvedčiť k návratu. Nájdete ho vo VBS.

 

AT

Kontakty školy

tel.: 037/652 35 18
mobil: 0905 831 505
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

>> zobraziť všetky kontakty