Vytlačiť

Imatrikulácie 2013

on .

Aký by to bol školský rok bez poriadneho uvítania prvákov do študentského života!? Máme tu pre vás krátky článok o tohtoročných imatrikuláciách.

 

   Dňa 12.11. 2013 sa na našej škole uskutočnili imatrikulácie žiakov prvého ročníka. Ako každý rok tak aj tento ich pripravovali tretiaci. Tí si zvolili tému Zločin a trest. Boli oblečení ako vojaci a policajti, a naši prváci mali byť prve tými zločincami. Museli si odpykať tresty vo forme úloh. Ten, kto si úlohu splnil ako posledný alebo si ju nesplnil vôbec, dostal trest - sedenie v krabici s posypanou hlavou od múky. Tretiaci si svoj program vymysleli veľmi dobre a vtipne ho spracovali. No, ani prváci sa nenechali zahanbiť. Tanečníčky si pripravili choreografiu s témou krádeže diamantu, hudobníci predviedli svoj talent v piesni od Iné Kafe a herečky nám zahrali krátku ukážku zo Snehulienky. Po splnení (alebo nesplnení) všetkých úloh nasledovala diskotéka, na ktorej sa zabavili všetci. Atmosféra bola úžasná, program nebol nudný a všetci sme boli spokojní. Účel bol teda splnený. Ďakujeme našim tretiakom za námahu, ktorú do imatrikulačiek vložili a prvákom za to, že imatrikulácie prežili. Prajeme im veľa úspechov a silných nervov na našej škole. Vitajte medzi nami!

Katka

Kontakty školy

tel.: 037/652 35 18
mobil: 0905 831 505
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

>> zobraziť všetky kontakty